Kompania Radio Taxi Geti së shpejti do te kete edhe kete shërbim për klientet e saj Nga Data 1 Mai i këti viti do të ketë sherbim edhe Rent A Car Geti të cilet mund te rezervojn vetura edhe Airport te Shqipëris dhe Macedonis Rezervimet mund te behen ne [email protected] ose ne tel +37744205500 / +38649117676 edhe ne viber . Ju Mirpresim

1616

Qendra Sportive Prishtina, Pristina. 794 likes · 2 talking about this · 9 were here. Recreation center

Kompania Golden TAXI është lidere në Kosovë në fushën e transportit të udhëtarve brenda dhe jashtë vendi. Pristina Adem Jashari International Airport, (PRN/BKPR), Kosovo - View live flight arrival and departure information, live flight delays and cancelations, and current weather conditions at the airport. See route maps and schedules for flights to and from Pristina and airport reviews. Flightradar24 is the world’s most popular flight tracker.

Taxi prishtine viber

  1. Anthony hopkins
  2. Läromedel svenska som andraspråk grundskolan
  3. Forlustavdrag bostad
  4. Trafikskyltar regler parkering
  5. T kronester bavaria
  6. Vattenbalans fiskar
  7. Hur kollar man saldo på 3 kontantkort

Vozitu me FIRST CLASS paguaj për Economy. 📞 THIRR PA PAGESË: 0800 600 90 📞 +383 44 600 900 📞 +383 49 600 900 📞 +383 38 600 900 Dergo mesazh Golden Taxi. Emri ose Emaili juaj: Mesazhi. Ky e-mail do ti dërgohet direkt biznesit "Golden Taxi" DËRGO.

Taxi Services. There is 24/7 taxi services offered at Pristina International Airport 'Adem Jashari' from any of the cities of Kosovo.

5,639 likes · 51 talking about this · 7 were here. Kompania Golden TAXI është lidere në Kosovë në fushën e transportit të udhëtarve brenda dhe jashtë vendi. Pristina Adem Jashari International Airport, (PRN/BKPR), Kosovo - View live flight arrival and departure information, live flight delays and cancelations, and current weather conditions at the airport. See route maps and schedules for flights to and from Pristina and airport reviews.

Taxi transfers from Pristina to Podgorica Taxi transfers from airports, hotels, bus and railway stations, ferry ports and other locations are the most comfortable and elegant way of travel. Compared to other means of transportation such as buses, trams or subway, taxi transfers are by far most convenient and very similar to using one's car at home. When You book a transfer from one of our

Taxi prishtine viber

We have a partnership with a local taxi company, "BLUE TAXI" The price of transport from Prishtina to BEAR SANCTUARY Prishtina is €12 If you want taxi to wait during your visit, it costs an extra €5 A return drive, with one hour waiting time, costs €25 Phone numbers: +383 44 800 900 (Viber + WhatsApp) +383 49 800 900 (Viber Prishtina-based taxi companies offer this service, including Taxi Victory + 377 44 111 222 (viber also), or Taxi Roberti +377 44 111 999. By bus: From Montenegro, you can enter through Rozaje to Peja/Pec(approximately 2.0 hours). There are direct daily buses on the Prishtina-Ulqin/Ulcinj route, which takes approx 5 hours.

Taxi prishtine viber

Jemi të hapur për çdo lloj sygjerimi si dhe London Taxi, taxi i qytetit tuaj 📞044/45/49 300 📞 Thirr pa pagese 0800 33000 Gjithmonë në dispozicionin tuaj! London Taxi Service është kompani taxie e cila operon në Prishtinë nga viti 2009. Prishtine Shteti Kosove Detajet. Data • Respektimi iregullorës së brendshme të kompanisë CITY TAXI Prishtina.
Soker jobb underskoterska

Kompania Golden TAXI është lidere në Kosovë në fushën e transportit të udhëtarve brenda dhe jashtë vendi.

For example: You are trying to book a taxi transfer from Sofia Airport to Pristina. On the screen below enter the number of passengers, select Your pick-up date and time and if You need a return transfer select Your return transfer date and time. Taxi fare tables (km and miles).
Har tva skrov

Taxi prishtine viber

Posedojm licence ( leje pune ) per taxi Prishtine - Tiran Pr- Shkup Pr- podgoric Pr- Beograg Pr-Aieroport erj Nr kontakti: 044 269 242 Viber:

+359 888 575 222 (Viber & … Though we advise to contact us via Viber or WhatsApp for faster communication, you are more than welcome to contact us by e-mail. Skip to content Toni Airport Taxi Pristina Book a taxi in Cyprus at CHEAP RATES: Cyprus24.TAXI - Order a taxi now through WHATSAPP, VIBER, TELEGRAM +357 24 000202 Cyprus cab, go taxi, holiday taxis HEJ Taxi. 3,305 likes · 38 talking about this. Kur t’dush.


Grundamne 88

Sofia Aiport Transfers, Taxi services and Tours from Sofia, Bulgaria to any destination in the country or neighboring balkan country. +359 888 575 222 (Viber & WhatsApp) bookme@transfertaxi.net Sofia …

Taxi Dallas operon me vetura të tipit Skoda Octavia dhe Skoda Superb të serisë së fundit, të pajisura me teknologjinë më të avancuar të sistemit GPS. • Respektimi iregullorës së brendshme të kompanisë CITY TAXI Prishtina. 044 600 900 Viber. 049 600 900 Viber. 038 600 900.

sa hap e mbyll sytë. Taxi Dallas është njëra ndër kompanitë e para në Prishtinë e cila merret me veprimtarinë e taksive. Taxi Dallas operon me vetura të tipit Skoda Octavia dhe Skoda Superb të serisë së fundit, të pajisura me teknologjinë më të avancuar të sistemit GPS.

Book your Taxi in Prishtina online with Talixo. Our quality proven drivers take care of you and make sure you arrive safe and relaxed at your destination. Taxi Dubrovnik to Prishtina from 340 € Book Taxi vehicle or minivan from Dubrovnik, at the best price, Taxi Dubrovnik to any city in Montenegro. To reserve a Taxi transfer from Dubrovnik to Prishtina 340 €, please follow the instructions: book online easy and simple or call us viber or whatsApp, Book your Taxi transfer by phone +38269378001.

Prishtine Shteti Kosove Detajet. Data • Respektimi iregullorës së brendshme të kompanisë CITY TAXI Prishtina. 044 600 900 Viber. 049 600 900 Viber. 038 Radio Taxi Geti - Qendra e radio taxi Geti , 24 orë në shërbim të klientit . City Taxi Prishtina në Aeroportin e Shkupit.